Na czwartek – 4 kwietnia bukmacher Forbet dla swoich graczy ma ciekawą promocję, w której to przyznaje bonus dla swoich graczy za kupon zawarty za minimum 100 PLN.

Forbet rozdaje gotówkę w czwartek – 4 kwietnia

Forbet rozdaje gotówkę w czwartek – 4 kwietnia

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. Dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Lecz nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Promocja trwa jedynie w czwartek – 4 kwietnia do godz. 23:59. I to właśnie do tego momentu mamy czas, aby dokonać zawarcia kuponu u bukmachera za minimum 100 PLN.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Poza tym na każdym kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie każdy kurs będzie nie mniejszy niż 1.30, zaś kurs całkowity kuponu wyniesie minimum 2.50.

Nie można jednak zapominać, że w tej promocji bukmacher wyklucza kupony, które:

  • zostaną zawarte za środki bonusowe
  • mające zdarzenie typu draw no bet, drużyna gospodarzy/gości nie ma zakładu
bonus bez wpłaty w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher automatycznie przyzna bonus w wysokości 25 PLN i to niezależnie od rozliczenia kuponu, czy będzie to wygrany czy przegrany. Co istotne w tym wszystkim na każdego gracza przysługuje jeden bonus.

Ten darmowy bonus w Forbet będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną wartością po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.