W środę oczywiście najbardziej będziemy emocjonować się meczem Lecha Poznań w eliminacjach Ligi Europy. Poza tym odbędą się także spotkania trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Między innymi Omonia rywalizować będzie z Crveną zvezda.

Typy Dnia – 16 września (środa)

Omonia vs Crvena zvezda. Typ i Analiza

No cóż, dobrych wspomnień po meczu z Omonią nie mamy, gdyż w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów mistrzowie Polski przegrali z mistrzem Cypru 0-2, najgorszy jest fakt, że w Warszawie gdzie teoretycznie mieli większe szanse na wyeliminowanie przeciwnika.

Tak się jednak nie stało. Omonia pokazała dojrzałość, miała więcej jakości w ofensywie i wydaje się lepszych piłkarzy, zresztą najlepszym tego dowodem jest wynik. Kolejnym jej rywalem jak widać będą Serbowie którzy są solidni, na dodatek w bardzo dobrej formie.

bonus bez depozytu sts

W lidze serbskiej piłkarze Crvena zvezda rozegrali siedem spotkań, wszystkie wygrali. W ostatniej kolejce na wyjeździe zgodnie z planem pokonali Cukaricki 3-1. Ich bardzo mocną bronią jest ofensywa, a także linia obrony. W siedmiu grach stracili zaledwie trzy gole.

Wcześniej w eliminacjach Ligi Mistrzów wyeliminowali Tirana i Europa FC. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ich kolejną ofiarą będzie Omonia. Będąc w tak znakomitej formie ciężko stawiać przeciwko Serbom.

Omonia wygrała z Legią, ale trzeba podkreślić, że przede wszystkim mistrzowie Polski zaprezentowali się poniżej oczekiwań swoich kibiców. Ostatnio w lidze Omonia na wyjeździe zremisowała z Anorthosis 1-1 co świadczy o jej niepewnej defensywie. Piłkarze Crveny zvezda są ostatnio na fali, więc stawiam na ich wygraną.

Typ: 2 (DNB – remis=zwrot)