Po przerwie z powodu koronawirusa rozegrane zostaną także pierwsze mecze na zapleczu ekstraklasy. Początek spotkań 23. kolejki zaplanowano na wtorek, jako pierwsi na boisku pojawią się piłkarze Puszczy i Chojniczanki.

Typy Dnia – 2 czerwca (wtorek)

Puszcza vs Chojniczanka. Typ i Analiza

Ci drudzy walczą o utrzymanie. Ich sytuacja w tabeli jest katastrofalna, bowiem zajmują ostatnie osiemnaste miejsce w tabeli i mają zaledwie dziewiętnaście punktów na koncie. To ostatni być może dzwonek dla Chojniczanki, i choć do zakończenia sezonu pozostało jeszcze sporo kolejek, to pora się przebudzić, w innym razie z kolejki na kolejkę ich sytuacja w tabeli będzie się pogarszać jeszcze bardziej. Ich rywalem jak widać będą piłkarze Puszczy którzy z dorobkiem dwudziestu sześciu punktów sklasyfikowani są na miejscu czternastym.

Przypomnijmy, trzy najgorsze drużyny spadają do drugiej ligi. Gracze Puszczy mają zaledwie trzy punkty przewagi nad szesnastym Odra Opole przez co także grozi im spadek. Jak więc widać, w dolnych rejonach tabeli zapowiada się ciekawa walka o utrzymanie.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Czego więc możemy spodziewać się w tym spotkaniu? obie drużyny nie słyną z mocnej defensywy, zwłaszcza goście którzy dotychczas stracili czterdzieści pięć bramek i tym samym mają najgorszą obronę w pierwszej lidze. Tak więc we wtorek moim zdaniem przede wszystkim można spodziewać się bramek.

Tym bardziej że przed pandemią koronawirusa w meczach z udziałem obu drużyn padło sporo bramek. Warto przypomnieć że Puszcza na wyjeździe pokonała Zagłębie Sosnowiec 5-3, z kolei Chojniczanka na wyjeździe przegrała z Miedzią Legnica 2-5.

Gdy obie drużyny 25 sierpnia 2019 bezpośrednio mierzyły się w Chojnicach, wówczas jeden do zera wygrali piłkarze Puszczy. Jak będzie we wtorek? po tak długiej przerwie w grze ciężko przewidzieć wynik tego spotkania, to jak będzie wyglądał jego przebieg, dlatego polecam over 2 po kursie 1.42 w LVBET.

Typ: powyżej 2 gola

Rate this post