Dzisiejszego dnia odbędą się kolejne spotkania ostatniej trzeciej kolejki Euro 2020. W tym w Kopenhadze reprezentacja Rosji podejmować będzie Danię. Transmisja meczu w TVP 1. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 21 czerwca (poniedziałek)

Rosja vs Dania. Typ i Analiza

Duńczycy sklasyfikowani są na dziesiątym miejscu w rankingu FIFA. W dwóch pierwszych meczach mistrzostw Europy nie zdobyli żadnego punktu, ponieważ przegrali z Finlandią 0-1 i Belgią 1-2. Nadal jednak mają szanse awansować do fazy pucharowej.

Oczywiście w dzisiejszym meczu z Rosją muszą zainkasować trzy punkty. Obawiam się jednak, że będzie to dla nich trudna przeprawa, bowiem Rosjanie którzy plasują się na trzydziestym ósmym miejscu w rankingu FIFA mają duży potencjał ofensywny.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

W pierwszej kolejce ME przegrali z wymagającą Belgią 0-3, czyli z liderem rankingu FIFA. Jak więc widać, niespodzianki nie było, rywal z najwyższej półki, mimo to podopieczni Stanislava Cherchesova stworzyli sobie parę okazji na strzelenie gola.

W drugim meczu z Finlandią pozostawili po sobie lepsze wrażenie. Wygrali po bramce Aleksey’a Miranchuka, chociaż przeciwnik jak widać zdecydowanie słabszy. Dzisiejszego wieczoru spodziewam się bramek, co najmniej dwóch, dlatego polecam over 1,5 gola po kursie 1.38 (Fortuna).

Reprezentacji Danii jest dziś faworytem, jednak przez niepewną defensywę mogą stracić gola. Mimo kontuzjowanego Zhirkova w ofensywie Rosjanie mają kim straszyć. Dlatego bramek w Kopenhadze nie powinno zabraknąć. Zwłaszcza że Duńczycy muszą postawić wszystko na jedną kartę i zagrać ofensywnie.

Typ: powyżej 1,5 gola

Rate this post