W najbliższy wtorek piłkarska reprezentacja Rosji w Moskwie zmierzy się z Maltą. Dla obu drużyn będzie to szóste spotkanie w tegorocznych kwalifikacjach mistrzostw Świata 2022. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 7 września (wtorek)

Rosja vs Malta. Typ i Analiza

Na pierwszym miejscu w grupie znajdują się Rosjanie którzy dotychczas zgromadzili dziesięć punktów. W tym w pierwszej kolejce wygrali na wyjeździe z Maltą 3-1. Natomiast w najnowszym meczu tych rozgrywek odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad Cyprem 2-0.

Nie popisali się podczas Euro 2020. Mimo zwycięstwa z Finlandią zakończyli turniej na ostatnim miejscu w grupie. Patrząc na ostatnie wyniki Rosjan można powiedzieć, prezentowali się w kratkę.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

Nie zmienia to faktu, że we wtorkowym meczu z Maltą są zdecydowanym faworytem. W końcu zajmują czterdzieste pierwsze miejsce w rankingu FIFA, a Malta sklasyfikowana jest dopiero na miejscu 177.

W grupie mamy sześć drużyn, a Maltańczycy mają cztery punkty na koncie co im daje piątą lokatę w tabeli. Jedno zwycięstwo, jeden remis i trzy porażki – tak wygląda ich bilans rozegranych do tej pory spotkań.

Po domowym zwycięstwie z Cyprem 3-0 gdzie u siebie trzeba przyznać pokazali się z bardzo dobrej strony, w kolejnym wyjazdowym meczu ze Słowenią rozegrali słabsze zawody przegrywając w efekcie 0-1. Ta porażka mogła im podciąć skrzydła co we wtorek powinni wykorzystać Rosjanie którzy piłkarsko są po prostu lepsi.

Typ: 1 (-1,5 Handicap)