Nowy sezon Premier League Szable i Wilki zainaugurują w poniedziałek. Na stadionie Bramall Lane piłkarze Sheffield United są bardzo mocni, dlatego ich zwycięstwa nie można wykluczać.

Typy Dnia – 14 września (poniedziałek)

Sheffield United vs Wolves. Typ i Analiza

W poprzednim sezonie na swoim boisku odnieśli dziesięć zwycięstw, trzy remisy i sześć porażek. Między innymi na Bramall Lane przegrały takie drużyny jak Tottenham, Chelsea no i właśnie Wolves. Jak więc widać, ostatniego spotkania na Bramall Lane Wilki dobrze nie wspominają.

Dokładnie obie drużyny rywalizowały ze sobą w lipcu, wówczas zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry dla Sheffield United strzelił John Egan. Warto przypomnieć, że mecz był dość wyrównany, ostatecznie jednak trzy punkty zainkasowały Szable.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Jak będzie w najbliższy poniedziałek? dobre pytanie, każdy mecz pisze nową historię, a na starcie nowego sezonu nic nie jest pewne, to mimo wszystko moim cichym faworytem są piłkarze Sheffield United którzy na swoim boisku czują się jak ryba w wodzie. W poprzednim sezonie Tottenham u nich przegrał 1-3.

W końcówce sezonu trzy do zera przegrała także Chelsea. To najlepszy dowód na to, że na Bramall Lane Szable są piekielnie mocne przez co ich zwycięstwa nie można wykluczać. Przed nowym sezonem Premier League rozegrały trzy mecze towarzyskie. Wygrały z Dundee United 1-0, Derby 2-0 oraz zremisowały z Preston 2-2.

W poniedziałek gospodarze będą musieli radzić sobie bez kontuzjowanego Simona Moora. Z kolei Wilkom z powodu problemów zdrowotnych nie pomoże Jonny. I choć w klubie pojawiły się nowe nazwiska, to nie zobaczymy ich w akcji podczas pierwszego spotkania z drużyną Sheffield United.

Typ: 1X

Rate this post