Na świecie istnieje niezliczona ilość serwisów bukmacherskich oferujących zakłady wzajemne z zakresu rozmaitych dyscyplin sportowych. Nie da się ukryć, że najbardziej znanymi serwisami są te o charakterze globalnym, które od lat kreują trendy w dziedzinie zakładów bukmacherskich. Nie sposób jednak pominąć zakładów bukmacherskich występujących na rodzimym, polskim rynku, które chcąc nie chcąc cieszą się dużą popularnością – szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę obstawianie w zakładach stacjonarnych (naziemnych) spośród których STS jest aktualnie zdecydowanie najbardziej popularnym usługodawcą z tej dziedziny. Poza punktami stacjonarnymi STS jest również dostępny w postaci serwisu internetowego, w którym gracze mogą znaleźć interesujące ich wydarzenia z rozmaitych dziedzin sportowych. Nie da się ukryć, że na rodzimym rynku to STS cieszy się największym uznaniem graczy.

zakłady bukmacherskie sts
STS najlepszy Polski bukmacher online?

Co oferuje bukmacher STS?

STS specjalizuje się tylko i wyłącznie w zakładach wzajemnych. W swojej ofercie nie posiada kasyna online, stąd poza ewentualnymi, okazyjnymi zakładami takimi jak np. wybory prezydenckie itp. oferuje tylko i wyłącznie zakłady sportowe. Nie da się jednak ukryć, że ilość dyscyplin sportowych dostępnych w ofercie bukmachera jest niezwykle duża, stąd każdy miłośnik sportu – nawet tego najmniej rozpoznawalnego – może obstawiać ulubione wydarzenia za pomocą STS. 

Do podstawowych dwóch gałęzi bukmachera STS możemy zaliczyć zakłady przedmeczowe oraz live. Jest to zdecydowany standard, więc bliższe przyglądanie się tym dwóm sekcjom możemy uznać za zbędne. Do zdecydowanie ciekawej opcji należy funkcja cash-out, która jakiś czas temu pojawiła się w STS.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Jest to zdecydowanie opcja godna uwagi, ponieważ pozwala graczom na wypłacenie proponowanej wygranej po zakończeniu się pewnej części spotkań na kuponie, gdy gracz nie jest pewny pozytywnego rozliczenia całego kuponu. W praktyce funkcja cash-out jest oferowana zarówno graczom korzystającym z stacjonarnych punktów bukmachera, jak również użytkowników serwisu online.

bonus bez wpłaty w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE.

Bonusy w STS

Prezentując najpopularniejszego polskiego bukmachera nie sposób pominąć kwestię bonusów, które oferują graczom zakłady bukmacherskie STS. Temat ten należy podzielić na dwie następujące sekcje:

Bonusy dla nowych graczy

Gracze, którzy nie posiadają konta w STS mogą osiągnąć z tytułu założenia go lukratywne korzyści. Podstawowym bonusem dla nowych graczy jest bonus od depozytu, który gwarantuje graczom osiągnięcie pewnej kwoty pieniędzy zależnie od wysokości pierwszego depozytu. Jest to zdecydowanie dobra opcja dla osób pragnących pomnożyć środki finansowe na swoim koncie gracza. Bez wątpienia bonus oferowany przez STS jest jednym z najwyższych, stąd warto zapoznać się ze szczegółami na stronie internetowej bukmachera. 

Poza procentowym bonusem od depozytu STS gwarantuje nowym graczom darmowy zakład, czyli tzw. freebet. Jest to niezwykle ceniona i lubiana opcja, ponieważ daje ona możliwość osiągnięcia zysków z zakładów bukmacherskich bez wkładu własnego. Nie da się ukryć, że freebet dla nowych graczy jest stosunkowo wysoki, stąd warto zapoznać się z jego szczegółami.

Żeby go otrzymać należy podczas rejestracji wpisać specjalny kod promocyjny: BETONLINE. Po weryfikacji konta STS na nasze konto bukmachera zostanie dopisane 29 PLN, które od razu możemy wykorzystać na obstawianie meczów.

Bonusy dla aktywnych graczy

STS oferuje również bonusy dla stałych graczy, którzy do bonusu od rejestracji najzwyczajniej nie kwalifikują się. STS oferuje bonusy graczom poprzez rozmaite kody bonusowe, które gracze otrzymują drogą telefoniczną, bądź mailową i poprzez wpisanie ich do odpowiedniej rubryki uzyskują przypisany do nich bonus. Rozmaitość bonusów jest duża i wymaga stałego śledzenia oferty bukmachera. 

STS – Aplikacja mobilna

Warto zwrócić uwagę, że STS posiada w swoich szeregach również aplikację mobilną, która pozwala nie tylko na obstawianie, ale również oglądanie interesujących wydarzeń sportowych przy użyciu smartfona, bądź tabletu. Opcja ta jest o tyle ciekawsza, że dla wszystkich nowych użytkowników aplikacji bukmacher przewiduje na prawdę lukratywny bonus bez depozytu.