W związku z powrotem rozgrywek Ligi Mistrzów bukmacher Totolotek przewidział promocję dla swoich graczy. Bowiem wystarczy dokonać zakładu za minimum 20 PLN, aby cieszyć się większą wygraną o 14%.

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Totolotek, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Promocja skierowana jest na rozgrywki europejskie, czyli Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy. I to właśnie z tych rozgrywek na kuponie musi znajdować się przynajmniej jedno spotkanie. Udziału w tej promocji nigdzie nie trzeba zgłaszać. Wystarczy, aby kupon spełniał warunki promocji.

bonus bez depozytu sts

Kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.06. Łączny kurs natomiast musi wynieść minimum 2.00. Natomiast stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN. I co istotne muszą to być środki własne. Bukmacher Totolotek wyklucza granie środkami bonusowymi bądź freebetami.

Natomiast należy pamiętać, że nie możemy w tej promocji grac systemem, a także promocją nie będą objęte wygrane, na których nastąpiło unieważnienie zdarzenia lub zwroty stawek.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a do tego Twój kupon został rozliczony jak wygrany bukmacher Totolotek automatycznie zwiększy Twoją wygraną o 14%.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.