W związku z powrotem rozgrywek Ligi Mistrzów bukmacher Totolotek przewidział promocję dla swoich graczy. Bowiem wystarczy dokonać zakładu za minimum 20 PLN, aby cieszyć się większą wygraną o 14%.

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Totolotek, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Promocja skierowana jest na rozgrywki europejskie, czyli Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy. I to właśnie z tych rozgrywek na kuponie musi znajdować się przynajmniej jedno spotkanie. Udziału w tej promocji nigdzie nie trzeba zgłaszać. Wystarczy, aby kupon spełniał warunki promocji.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

Kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.06. Łączny kurs natomiast musi wynieść minimum 2.00. Natomiast stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN. I co istotne muszą to być środki własne. Bukmacher Totolotek wyklucza granie środkami bonusowymi bądź freebetami.

Natomiast należy pamiętać, że nie możemy w tej promocji grac systemem, a także promocją nie będą objęte wygrane, na których nastąpiło unieważnienie zdarzenia lub zwroty stawek.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a do tego Twój kupon został rozliczony jak wygrany bukmacher Totolotek automatycznie zwiększy Twoją wygraną o 14%.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.