Sroki sezon rozpoczęły od dwóch porażek i zanosi się na trzecią, ponieważ ich niedzielnym przeciwnikiem będą Koguty. Tottenham wygrał cztery ostatnie mecze z Newcastle, dlatego w niedzielę jest zdecydowanym faworytem.

Typy Dnia – 25 sierpnia (niedziela)

Koguty kontra Sroki w trzeciej kolejce Premier League

W ostatniej kolejce odnotował wyjazdowy remis z Manchesterem City 2-2, jednak miał bardzo dużo szczęścia patrząc na przebieg spotkania w którym The Citizens przez 90 minut rządzili na boisku, ostatecznie jednak tylko zremisowali. Z tego remisu można powiedzieć bardziej zadowolone są Koguty które przed meczem były skazane na porażkę, ale jakimś cudem udało im się zainkasować cenny punkt z tak mocnym przeciwnikiem.

Chociaż trzeba przyznać, szczęście było po ich stronie, bo w ostatnich minutach meczu Gabriel Jesus strzelił gola na 3-2 który jednak nie został uznany przez VAR, dlatego ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2. W całym meczu Tottenham oddał zaledwie trzy strzały na bramkę przeciwnika, z czego dwa zakończyły się bramkami.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl

Jednym z lepszych piłkarzy był Lamela który w pierwszej połowie strzelił gola, a przy drugiej bramce Lucasa zaliczył asystę. Po tym spotkaniu z pewnością kibice, piłkarze City mieli prawo czuć niedosyt i myśleć, jaka piłka nożna jest niesprawiedliwa, mając tyle znakomitych okazji, dokładnie 30 podejść do rywala, a mimo to nie udało się wygrać.

Wynik więc nie do końca jest sprawiedliwy co nie zmienia faktu, iż cenny punkt trafił także na konto Tottenhamu. W pierwszej kolejce jak wiadomo przed własna publicznością wygrał z beniaminkiem Aston Villą 3-1. W tym meczu oczywiście zaprezentował się o wiele lepiej, no ale też przeciwnik jak widać do zbyt wymagających nie należał, to samo można powiedzieć o Newcastle.

Po dwóch rozegranych kolejkach nie ma ani jednego punktu na koncie co bardzo źle wróży przed starciem z finalistą poprzedniej edycji Ligi Mistrzów. Na inaugurację Premier League Sroki przed własną publicznością przegrały z Arsenalem 0-1, a w ostatniej kolejce były słabsze od Kanarków, na wyjeździe przegrały z beniaminkiem Norwich 1-3.

Jeżeli przegrywa się z taką drużyną, która od nowa uczy się gry w Premier League, bo przypomnijmy, że sezon 2015/2016 był jej ostatnim sezonem w najwyższej klasie rozgrywkowej, to naprawdę ciężko być dobrej myśli przed kolejnymi meczami Newcastle. Jakichś wielkich transferów w letnim okienku transferowym nie dokonało, ciężko więc myśleć o dobrych wynikach. Dlatego w niedzielę oczywiście zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo daję Kogutom.

Typ: 1 (-1,5 Handicap)