Na rozgrzewkę przed sobotnią rywalizacją Polska vs Arabia Saudyjska o godzinie 11:00 czasu polskiego zobaczymy w akcji piłkarzy z Tunezji oraz Australii. Transmisja spotkania w TVP 2. Zapraszam do analizy.

Tunezja – Australia – Typy bukmacherskie 26 listopada (sobota)

Tunezja vs Australia. Typ i Analiza

Reprezentacja Tunezji sklasyfikowana jest na trzydziestym miejscu w rankingu FIFA. Dania plasuje się na miejscu dziesiątym. W bezpośrednim spotkaniu była faworytem. Jednak Tunezyjczycy potrafili się przeciwstawić. Udowodnili, że ranking FIFA to tylko liczby.

Na Mundialu nie ma słabych reprezentacji. Dlatego mistrzostwa Świata przyciągają kibiców na całym świecie jak magnes. Jakiego rozstrzygnięcia możemy spodziewać się w sobotniej bitwie Tunezja vs Australia? Uważam, że więcej do powiedzenia będą mieli Tunezyjczycy.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

W meczu z Danią pozostawili po sobie niezłe wrażenie. Mieli swoje okazje na strzelenie gola. Pod względem psychologicznym przystąpią do tego spotkania w lepszych nastrojach. Kangury wręcz przeciwnie, gdyż w pierwszej kolejce MŚ zostały pokonane przez reprezentację Francji 1-4.

W starciu z mistrzem Świata nie miały praktycznie nic do powiedzenia. Cztery stracone gole nie świadczą o ich mocnej defensywie. W meczu z nieobliczalną Tunezją mogą mieć poważne problemy. Przypomnijmy, reprezentacja Australii sklasyfikowana jest na trzydziestym ósmym miejscu w rankingu FIFA.

Podopieczni Jalela Kadriego są w dobrej formie. W czerwcu wygrali z Chile 2-0 i Japonią 3-0. Jak więc widać, z bardzo mocnymi reprezentacjami. Przed Mundialem towarzysko pokonali Iran 2-0, czyli uczestnika tegorocznych mistrzostw Świata w Katarze. Niewykluczone więc, że poradzą sobie także z Australią.

Typ: 1X (kurs 1.33 na Superbet)