Najbliższa środa będzie pod znakiem spotkań towarzyskich. Między innymi reprezentacji Turcji podejmować będzie Chorwację. Moje przemyślania na to spotkanie poniżej. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 11 listopada (środa)

Turcja vs Chorwacja. Typ i Analiza

Turcy zajmują 33. miejsce w rankingu FIFA. Mają niezły skład, ale nie są tak mocni jak Chorwaci. Ostatnie spotkania remisowali, aż cztery razy z rzędu. Z kim? dwukrotnie z Serbią w Lidze Narodów, z Rosją oraz Niemcami w meczu towarzyskim.

W meczu z Niemcami kibice przed telewizorami zobaczyli aż sześć bramek, spotkanie zakończyło się remisem 3-3. Jak widać bramek było sporo. Jak widać, najsłabszym punktem Turcji jest defensywa. Natomiast mocną bronią ofensywa.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Czego więc możemy spodziewać się w środę? moim zdaniem przede wszystkim bramek. Zwłaszcza że do czynienia mamy z meczem towarzyskim. W najnowszym meczu Ligi Narodów Turcy mierzyli się z reprezentacją Serbii, padł wynik 2-2.

W rankingu FIFA Chorwaci sklasyfikowani są na miejscu dziewiątym. Absolutnie należą do czołówki, czyli najlepszych reprezentacji Świata. Swoją wartość udowodnili w 2018 roku podczas mistrzostw Świata w Rosji gdzie zaszli aż do wielkiego finału. Ostatecznie musieli uznać wyższość Francji 2-4.

Jak więc widać, Chorwacja jest aktualnym wicemistrzem Świata, a to o czymś świadczy prawda? no właśnie. Kadrowo oczywiście jest mocniejsza od Turcji, jednak jej ostatnie wyniki dają do myślenia, bo widać, że jej najsłabszym punktem w ostatnim czasie jest defensywa.

W Lidze Narodów Chorwacja przegrała z Francją 1-2, wygrała ze Szwecją 2-1, m.in. towarzysko pokonała Szwajcarię 2-1. Wiecie co? myślę że najlepszym rozwiązaniem na to spotkanie jest over 1,5 po kursie 1.39 (Fortuna).

Typ: powyżej 1,5 gola

Rate this post