Gael do tego turnieju przystąpi w bardzo dobrych nastrojach. Ponieważ w minionym tygodniu wygrał turniej w Rotterdamie. O awans do drugiej rundy turnieju w Marsylii powalczy z Veselym, gdzie nie powinien mieć żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Vesely – Monfils – 19 lutego

Vesely – Monfils – 19 lutego

Vesely to obecnie dziewięćdziesiąta czwarta rakieta męskiego tenisa, zaś Gael jest sklasyfikowany na dwudziestej trzeciej lokacie. To już chyba najlepiej pokazuje jak dużo dzieli obu tych tenisistów.

Veseli w tym turnieju jeszcze nie grał na hali. A jak zobaczymy na minione lata to nic wybitego nie prezentował, gdzie wygrane przychodziły dla niego z wielkim trudem. W tym sezonie również można mieć sporo zarzutów do jego wyników.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Kod promocyjny

Owszem udało mu się zanotować półfinał w Canberra, ale warto jest podkreślić z kim ten zawodnik grał. Kolejno ogrywał Bortolottiego, Greniera czy Mousleya. W każdym z tych potyczek był zdecydowanym faworytem, a mimo to miał spore problemy z wygraniem swojego spotkania. Następnie w Australian Open odpadł już w pierwszej rundzie po wysokiej porażce z Harrisonem.

„Monfils może odczuwać trudy ostatniego turnieju. Jednak takie spotkanie jak te musi wygrać i to bardzo pewnie. Wszystkie atuty ma po swojej stronie. W dodatku rywal spokojnie do ogrania.” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Monfils w dwóch turniejach jakie rozegrał w tym sezonie prezentuję się wybornie. Pófinał w Sofii, a do tego wygrana w niedzielę podczas turnieju w Rotterdamie. Na pewno dała mu większa pewność siebie. Do gry Francuza w żadnym elemencie nie można się przyczepić, ponieważ prezentuje dobrą grę.

Nie miał przecież ładnym rywali w ostatnich pojedynkach ponieważ mierzył się chociażby z Tsistpasem, Medvedevem, Wawrinką czy Goffinem, a mimo to swoje spotkania wygrywał. Owszem miał przestoje w swojej grze jak to miało miejsce podczas turnieju w Rotterdamie. Jednak w kolejnej partii był wstanie się odbudować i wygrać ją.

Gael jeżeli utrzyma swoją dyspozycję z ostatnich turniejów. Zagra solidnie, to nie powinien mieć tutaj żadnych problemów z wygraną.

Spotkanie Vesely – Monfils można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Vesely – Monfils Monfils -1.51.42Fortuna