Przed nami spotkania ćwierćfinałowe podczas turnieju w Marseille. Jedno z piątkowych spotkań podczas tej imprezy zostanie rozegrane pomiędzy Bachingerem, a Humbertem. Nie da się ukryć, że faworytem tego pojedynku jest Humbert i spokojnie powinien zanotować zwycięstwo.

Bachinger – Humbert – 22 lutego (piątek)

Bachinger – Humbert – 22 lutego (piątek)

Bachinger obecnie zajmuje sto czterdzieste trzecie miejsce w rankingu ATP. Dla porównania jego rywal sklasyfikowany jest na siedemdziesiątej piątej pozycji. Humbert posiada duży potencjał. Ma dopiero dwadzieścia lat, a dał się już nie raz poznać z dobrej strony.

Humbert obecnie jest nie do zatrzymania. Bez najmniejszych problemów wygrał turniej w Cherbourg, gdzie to pewnie wygrywał swoje pojedynki. Okazywał się lepszy od takich zawodników jak Otte, Vatutin, czy Moraing.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

W tym turnieju również radzi sobie bardzo dobrze. Od pierwszej nie miał łatwych rywali. Ponieważ przyszło mu mierzyć się kolejno z Gulbisem oraz Coricem, gdzie w dwóch tych meczach wygrał bez straty seta. Widać, że czuje się bardzo pewnie. Francuz mimo, że po drugiej stornie siatki miał doświadczonych zawodników dosyć pewnie wygrywał swoje mecze.

„Humbert jest w gazie. Wygrywa swoje spotkania regularnie. A ogranie Gulbisa czy Corica jeszcze bardziej dały mu większą pewność siebie. Więc spokojnie powinien pewnie wygrać swój pojedynek z Bachingerem” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Bachinger w tym sezonie można powiedzieć, że osiągnął zaledwie jeden dobry wynik, gdzie to zanotował ćwierćfinał w Quimper. W pozostałych swoich występach nie przechodził kwalifikacji, bądź też odpadał w pierwszych rundach.

Można powiedzieć, ze Niemiec może nieco odczuwać już trud tego turnieju. Ponieważ będzie dla niego to już piąty mecz w tym turnieju. Aby zagrać w turnieju głównym musiał przejść przez eliminacje. Jednak w turnieju głównym trzeba przyznać, że Bachinger radzi sobie dobrze. W pierwszej rundzie okazał się lepszy od Darcisa, gdzie wygrał 2-1. Jednak większą niespodziankę sprawił w czwartek pokonując Verdasco.

Niemiec podczas tego spotkania grał bardzo dobrze, ale z drugiej strony Verdasco zaprezentował się poniżej swoich możliwości. Humbert jest zawodnikiem również grającym i nie powinien popełniać prostych błędów w tym boju.

Spotkanie Bachinger – Humbert można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Bachinger – Humbert 21.42Fortuna