W sobotę reprezentacja Niemiec podejmować będzie Ukrainę. Będzie to spotkanie w ramach trzeciej kolejki Ligi Narodów. Oczywiście murowanym faworytem starcia są podopieczni Joachima Loewa.

Typy Dnia – 10 października (sobota)

Ukraina vs Niemcy. Typ i Analiza

W tegorocznej Lidze Narodów Niemcy nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa. W pamiętnym meczu z Hiszpanią byli bardzo bliscy zainkasowania trzech punktów. Jednak w ostatnich sekundach meczu zabrakło im koncentracji i stracili gola na 1-1.

Dwa następne mecze także zakończyli remisami. Mowa o spotkaniu ze Szwajcarią 1-1 i ostatnio z Turcją 3-3 z którą mierzyli się towarzysko. Jak widać głównym problemem drużyny Joachima Loewa jest dziś defensywa co nie znaczy, że nie przełamią się w rywalizacji z Ukrainą.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Z dotychczasowych ich przeciwników Ukraina jest najsłabsza o czym świadczą kursy 1.32 na ich zwycięstwo. Nie mogło być inaczej, skoro Ukraińcy w dwóch ostatnich meczach stracili aż jedenaście bramek. Najwięcej w ostatnim przegranym spotkaniu z Francją 1-7.

Nie trzeba tego meczu komentować, wystarczy spojrzeć na wynik. Ukraina zaprezentowała się katastrofalnie. Także wcześniej słabe zawody rozegrała na tle Hiszpanii z którą przegrała 0-4. Jedynie dobry występ zaliczyła ze Szwajcarią którą pokonała 2-1.

Niemcy to już jednak zdecydowanie wyższy poziom. Po trzech remisach z rzędu w sobotę będą zmotywowani podwójnie by wreszcie się przełamać. Niemcy mają silniejszy skład, oczywiście lepszych piłkarzy. W jakiej by nie byli formie, zazwyczaj będą faworytem. Defensywa Ukrainy jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski co powinni wykorzystać podopieczni Joachima Loewa.

Typ: 2