W ostatnim poniedziałkowym spotkaniu pierwszej kolejki mistrzostw Świata Katar 2022 zmierzą się reprezentacje USA i Walii. Bardzo trudno wskazać faworyta, nie można więc wykluczać podziału punktów. Zapraszam do analizy.

USA – Walia – Typy bukmacherskie 21 listopada (poniedziałek)

USA vs Walia. Typ i Analiza

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych sklasyfikowana jest na szesnastym miejscu w rankingu FIFA. Natomiast Walia plasuje się na miejscu dziewiętnastym. Jak więc widać, różnica obu reprezentacji w rankingu jest niewielka.

Spotkanie rozegrane zostanie na Ahmad bin Ali Stadium gdzie moim zdaniem wszystko jest możliwe. Obie drużyny są bardzo waleczne, więc z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą. W eliminacjach mistrzostw Świata Walijczycy nie dali się Belgom gdzie w Cardiff zremisowali 1-1.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

Remis z reprezentacją która zajmuje drugie miejsce w rankingu FIFA o czymś świadczy prawda? no właśnie. Po ośmiu kolejkach tuż za Belgią zajęli drugie miejsce w grupie, przez co o awans musieli walczyć w barażach. Jednak ani Austriacy, ani Ukraińcy nie byli w stanie pokrzyżować planów Walijczykom.

W Lidze Narodów nie zaznali smaku zwycięstwa. W ostatniej kolejce Walia w Cardiff przegrała z Polską 0-1. Pamiętajmy jednak, mistrzostwa Świata rządzą się swoimi prawami. To jest mylne, Gareth Bale i spółka mogą zdecydowanie lepiej prezentować się podczas Mundialu.

W kwalifikacjach MŚ Amerykanie zajęli trzecie miejsce w grupie. Lepszy był Meksyk i Kanada. W ostatniej kolejce przegrali z Kostaryką 0-2. Na Mundialu Amerykanie zawsze są niebezpieczni. Z drugiej strony należy dodać fakt, że dziewięć ostatnich spotkań MŚ zakończyli bez zwycięstwa mierząc się z reprezentacjami z Europy. Jak więc widać, przewaga psychologiczna jest po stronie Walijczyków.

Typ: X2 (kurs 1.55 na Fortuna)