Zakończenie dziewiętnastej kolejki La Liga nastąpi w najbliższy poniedziałek. Przed nami trzy pojedynki, w tym Villarreal vs Levante. Transmisja w Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 3 stycznia (poniedziałek)

Villarreal vs Levante. Typ i Analiza

Bardzo łatwo w tym spotkaniu wskazać faworyta. Wystarczy spojrzeć na tabelę w której obie drużyny dzieli różnica siedemnastu punktów. Villarreal ma ich na koncie dwadzieścia pięć przez co sklasyfikowany jest na miejscu dziesiątym.

Z kolei Levante zamyka tabelę La Liga. Scenariusz spadku tego klubu coraz bardziej realny, gdyż po osiemnastu kolejkach ma zaledwie osiem punktów na koncie. Levante to jedyna drużyna która w tym sezonie nie zaznała jeszcze smaku zwycięstwa.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

Nic więc dziwnego, że piłkarze „Żółtej Łodzi Podwodnej” przystąpią do tego spotkania w roli murowanego faworyta. Zwłaszcza że o zwycięstwo walczyć będą na swoim stadionie Estadio de la Ceramica.

Na dodatek są w dobrej formie co potwierdzili w ostatnich pięciu meczach. Wszystkie zakończyli zwycięstwem! Dobrą dyspozycję udokumentowali ostatnio na swoim boisku gdzie bez problemów pokonali Alaves 5-2.

Jak więc widać, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Villarreal odniesie kolejne w tym sezonie zwycięstwo. Tym bardziej że defensywa Levante jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski!

Wraz z Pucharem Króla, w trzech ostatnich meczach stracili aż jedenaście bramek! Ostatnio w La Liga zostali pokonani przez Valencię 3-4. Na koniec mała ciekawostka, by zachęcić was do stawiania na zwycięstwo Villarrealu. W dwóch bezpośrednich meczach poprzedniego sezonu z Levante zainkasował sześć punktów.

Typ: 1 (kurs 1.38 na STS)