W przyszłym roku Belgowie wystąpią na Mundialu. Jako pierwsi w grupie „E” zapewnili sobie awans. Dziś w Cardiff zmierzą się w Walią która tuż za nimi zajmuje drugie miejsce w grupie. Transmisja w Polsat Sport News.

Typy Dnia – 16 listopada (wtorek)

Walia vs Belgia. Typ i Analiza

Obie reprezentacje dzieli w grupie różnica pięciu punktów. Jak więc widać, dzisiejszego wieczoru „Czerwone Diabły” mogą wygrać, a nie muszą. Z jakim więc zaangażowaniem przystąpią do tego spotkania? Co warto stawiać?

Moim zdanie najlepszym rozwiązaniem jest przynajmniej over 1,5 gola. Zwłaszcza że w pierwszym bezpośrednim starciu na Den Dreef kibice przed telewizorami zobaczyli cztery gole. Belgia pokonała Walię 3-1.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

„Czerwone Diabły” sklasyfikowane są na pierwszym miejscu w rankingu FIFA. Walia znajduje się na miejscu dziewiętnastym. Niewykluczone że dziś sprawi niespodziankę. Wszystko zależy od zaangażowanie Belgów.

Ostatnio wygrali z Estonią 3-1. Jak widać nie zachowali czystego konta bramkowego. Jeżeli zlekceważą Walijczyków, to z pewnością coś stracą. Ci z pewnością będą bardziej zmotywowani z uwagi na fakt, że na plecach czują oddech reprezentacji Czech.

Podczas tych eliminacji Walia przegrała zaledwie jedno spotkanie. W ostatnich meczach prezentowała się dobrze pokonując wysoko Białoruś 5-1 i Estonię 1-0. W Cardiff też powinna coś strzelić. Dlatego przewiduję gole, zwłaszcza ze strony „Czerwonych Diabłów” które mają sporo jakości w ofensywie.

Typ: powyżej 1,5 gola (kurs 1.35 na LVBET)