W dolnych rejonach tabeli Premier League także się dzieje. Szerszenie które mają tylko punkt przewagi nad strefą spadkową we wtorek będą szukały przełamania w starciu z Kanarkami.

Typy Dnia – 7 lipca (wtorek)

Watford vs Norwich. Typ i Analiza

W tym sezonie obie drużyny należą do słabszych klubów Premier League, niemniej w tej rywalizacji wyraźnym faworytem są piłkarze Watford. Po pierwsze jak widać walczyć o punkty będą na swoim boisku.

Po drugie mierzyć będą się z najsłabszą drużyną ekstraklasy, z dostarczycielem punktów, czyli przysłowiowym chłopcem do bicia. Ekipa Norwich która w trzydziestu trzech grach zgromadziła zaledwie dwadzieścia jeden punktów jest kompletnie bez formy. Ofensywa tej drużyny praktycznie nie istnieje, nie mówiąc już o defensywie.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

W Premier League Kanarki straciły już sześćdziesiąt jeden bramek. Restart rozgrywek rozpoczęły od porażki z drużyną Southampton 0-3. Gola straciły także w meczu z Evertonem 0-1. Poza tym uległy Arsenalowi 0-4 i ostatnio Brighton 0-1.

Matematyczne szanse na utrzymanie się w Premier League piłkarze Norwich jeszcze mają, jednak to co prezentują, to z punktu widzenia kibiców tego klubu naprawdę bardzo ciężko być dobrej myśli. Są bezradni jak dziecko we mgle, brakuje im wiary w swoje możliwości, jakby już byli zrezygnowani. Bez formy jest Teemu Pukki, to wszystko sprawia, że Kanarki radzą sobie poniżej oczekiwań swoich kibiców.

Jeżeli Szerszenie myślą o przetrwaniu w Premier League, to ich obowiązkiem jest we wtorek zainkasować trzy bardzo cenne punkty. Mimo słabego restartu Premier League i trzech porażek z rzędu wierzę w ich dobry występ przeciwko Norwich. Jeżeli ogrywa się takie drużyny jak Liverpool 3-0, to wygrać można z każdym. Oni to uczynili, pokonali mistrza Anglii.

Owszem, piłkarze Watford przegrali z Burnley, Southampton i Chelsea, ale nie były to drużyny pokroju Norwich prawda? no właśnie. W dziesięciu ostatnich meczach Premier League Kanarki strzeliły zaledwie dwa gole. Jak więc widać, przed Szerszeniami wspaniała okazja na przełamanie się.

Typ: 1