W piątek 12 kwietnia bukmacher zwiększa wygrane dla swoich graczy. Wystarczy zawrzeć kupon w godzinach porannych, tj. od 06:00 do 12:00, aby cieszyć się z większej wygranej o 12%.

Wygrywaj więcej z Forbet

Wygrywaj więcej z Forbet

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu. A swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Promocja trwa jedynie w piątek 12 kwietnia w godzinach 06:00 – 12:00. I chcąc wziąć udział w tej akcji trzeba dokonać zawarcia kuponu właśnie w tych godzinach. Poza tym kupon musi spełniać następujące warunki promocji:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

  • muszą znaleźć się na nim minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego ze zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30
  • wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna. Z promocji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe, a także kupony systemowe.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher Forbet automatycznie zwiększy wygraną o 12%. O ile dany kupon zostanie rozliczony jako wygrany.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.