Jedna z aktywnych promocji bukmachera Fortuna to „AKO Bonusy prematch”. W ramach tej akcji wystarczy zagrać dowolny kupon AKO lub MAXIKOMBI, na którym będą znajdować się minimum pięć zdarzeń, aby liczyć na extra premię, która może wynieść nawet 50%.

Bonus dla graczy

Bonus dla graczy

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał on minimum jednego depozytu.

Użytkownicy, którzy chcą skorzystać z tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Jednak należy pamiętać, że promocja dostępna jest do 31 grudnia 2020 roku.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

Chcąc skorzystać tej oferty należy zawrzeć kupon AKO lub MAIXKOMBI i dodać do zakładu bonus kursowy. Warto jest mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się dowolne zdarzenia z każdej dyscypliny bukmachera Fortuna.

Użytkownik jednak musi mieć na uwadze, że zdarzenia koniecznie muszą być przedmeczowe, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.15.

BetClic kod promocyjny

Każdy typer w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów, ale promocją nie jest objęty żaden kupon zawarty za środki bonusowe.

Wysokość bonusu uzależniona jest od ilości zdarzeń znajdujących się na kuponie, który może maksymalnie może wynieść 50%:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Kod promocyjny w Fortunie 2020:

Bukmacher Fortuna online oferuje każdemu graczowi pakiet startowy, w którym to na start można otrzymać:

  • bonus bez depozytu o wartości 20 złotych
  • premia za pierwszą wpłatę do 1000 złotych
  • zakład bez ryzyka do 115 złotych

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas zakładania konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.