Bukmacher Forbet w marcu zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy, że dokonasz zwarcia kuponu w godzinach 6-12, a bukmacher automatycznie zwiększy Twoją wygraną o 14%.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

W promocji mogą wziąć udział CI gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Akcja promocyjna „Kto rano wstaje temu forBET daje” trwa do końca marca. Nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00 i dodamy do tego specjalne zdarzenie „Wygrywaj +14%” z kursem 1.14.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Minimalna ilość zdarzeń na kuponie to cztery, ale zaliczane to jest zdarzenie specjalne. Natomiast łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.60.

Stawka kuponu jest dowolna, ale środki, za jakie zostanie zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego. Bukmacher LVbet wyklucza granie środkowymi bonusowymi. Podobnie zresztą tak jak i na kuponie nie mogą znajdować się zdarzenia ze sportów wirtualnych. Natomiast w promocji biorą udział wszystkie kupony przedmeczowe jak i na żywo.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.