Przed nami ostatnie rozstrzygnięcia w Lidze Mistrzów na etapie 1/8 finału. Ponieważ już w środę poznamy wszystkie zespoły, które zagrają w ćwierćfinale Champions League. W związku z tym bukmacher Fortuna ma dla swoich graczy promocję, w której zwiększa wygrane o 14%.

„Happy Hours” bukmachera Fortuna

„Happy Hours” bukmachera Fortuna

Swój udział w promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, bowiem do kuponu AKO bądź też Maxikobi dodać zdarzenie „Happy Hours”. Jednak będzie ono dostępne jedynie graczom w godzinach 17:00-18:00, kiedy to ta akcja trwa. Należy jednak pamiętać, że na kuponie muszą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Odbierz darmowy freebet za rejestrację bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Stawka kuponu nie nie może być mniejsza niż 20 PLN, a środki za jaki został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego.

A na pewno jest z czego wybierać. Ponieważ dojdzie do bardzo ciekawych pojedynków we wtorek i środę, gdzie to o awans do ćwierćfinału powalczą, m.in. Bayern vs Liverpool czy Juventus vs Atletico Madryt.

Na kuponie nie mogą znajdować się zdarzenia z oferty sportów wirtualnych, a także takie które są połączone z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. Także kupony, w których zostały wykorzystane opcje „Early Cash Out” nie biorą udziału w tej akcji.


Bukmacher Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.