W ten weekend nie zabraknie szlagierowych spotkań w Premier League, w Serie A, nie zabraknie także w naszej LOTTO Ekstraklasie gdzie w Krakowie Wisła która ostatnio nam się rozstrzelała stoczy bój z Warszawską Legią. W tej rywalizacji bukmacherzy faworyzują mistrza Polski, niemniej ja większe szanse na zainkasowanie nawet trzech punktów daję Wiśle Kraków.

Typy Dnia – 31 marca (niedziela)

W dwóch ostatnich meczach Wisła strzeliła dziewięć bramek! Jak będzie w meczu z mistrzem Polski?

Jest wiele powodów dla których warto w tym spotkaniu stawiać bezpiecznie na zwycięstwo Białej Gwiazdy z opcją remisu, i choć nasza ukochana ekstraklasa jest bardzo nieprzewidywalna, to można być dobrej myśli że podwójna szansa 1x jednak będzie na plus.

Wydaje się, że podopieczni Macieja Stolarczyka kryzys formy mają już za sobą, może się mylę, może nie, pokażą to kolejne mecze z ich występem, ale dziewięć strzelonych bramek w dwóch ostatnich meczach raczej nie może być dziełem przypadku, a faktycznie, Maciej Stolarczyk postawił swój zespół na nogi. Jego drużyna z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej. Jakby za sprawą dotknięciem czarodziejskiej różdżki odmienił Wisłę na lepsze.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Biała Gwiazda lśni coraz lepiej, z meczu na mecz jej gra wygląda coraz ładniej, oczywiście jej defensywa nie jest jeszcze najmocniejszym punktem, ale przyjdzie czas że i ta formacja zacznie działać prawidłowo, w końcu od tego jest Maciej Stolarczyk którego praca nad swoją drużyną widać przynosi efekty i owocuje zwycięstwami. Przede wszystkim trzy ostatnie mecze pokazały, że Wisła nie ma już problemów ze strzelaniem bramek, o wiele lepiej prezentuje się w ofensywie.

Przed własną publicznością przegrała z Pogonią Szczecin 2-3, ale w następnych meczach wyglądała zdecydowanie lepiej co pokazał mecz w Kielcach gdzie wygrała z Koroną aż 6-2. W dobrej formie strzeleckiej jest Drzazga który strzelił w tym meczu trzy gole, jednego dołożył także Błaszczykowski.

Obaj piłkarze po jednym golu strzelili także w wygranych Derbach Krakowa gdzie przed własną publicznością Wisła wygrała z Cracovią 3-2, to z pewnością musiało ich uskrzydlić, jak i całą drużynę przed meczem z Legią. Mistrz Polski walczy o kolejne mistrzostwo, w tabeli zajmuje drugie miejsce ze stratą dwóch punktów do lidera Lechii Gdańsk, ale tym razem łatwo o punkty nie będzie, bowiem do niedzielnego spotkania przystąpi poważnie osłabiony. Ricardo Sa Pinto nie będzie mógł skorzystać z usług Michała Kucharczyka i Dominika Nagy’ego którzy stanowią o sile Legii.

Jak więc widać, warto w tym meczu stawiać w kierunku Wisły, ponieważ po pierwsze, z meczu na mecz spisuje się coraz lepiej. Po drugie, swój kolejny rozegra przed własną publicznością. Po trzecie, jak widać Legioniści przystąpią do tego spotkania bez dwóch kluczowych zawodników co jest wielkim osłabieniem, bo bez Michała Kucharczyka i Dominika Nagy’ego Wojskowi spisują się o wiele słabiej, a Wisła zaczyna grać swoje.

Typ: 1X

5/5 - (2 votes)