W Premier League nadal trwa walka o europejskie puchary. Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu niepewne miejsca w strefie pucharowej są Wilki gdzie na swoim boisku w poniedziałek podejmować będą Orły.

Typy Dnia – 20 lipca (poniedziałek)

Wolves vs Crystal Palace. Typ i Analiza

Niespodzianki w tym meczu nie przewiduję spodziewając się zwycięstwa piłkarzy Wolves którzy w przeciwieństwie do przeciwnika są w zdecydowanie lepszej formie, do tego grać będą na własnym obiekcie. W osiemnastu grach na Molineux Stadium odnotowali siedem zwycięstw, siedem remisów i cztery porażki.

Jak więc widać, na tym stadionie w tym sezonie rzadko zawodzili. W końcu tylko cztery mecze zakończyli bez punktów prawda? no właśnie. Zajmując szóste miejsce w tabeli motywacji piłkarzom Wolves na pewno nie zabraknie, bowiem na plecach czują oddech Tottenhamu, Sheffield United i Burnley. Więc w poniedziałek będzie im bardzo zależeć na zwycięstwie.

bonus bez depozytu sts

Tydzień temu na swoim terenie pokonali Everton 3-0. Wówczas gola między innymi strzelił Raul Jimenez na którego w ostatnim czasie można liczyć. Na listę strzelców wpisał się także w ostatnim zremisowanym meczu przeciwko Burnley 1-1.

W poniedziałek stanie przed wielką szansą powiększenia dorobku bramkowego, bowiem defensywa Crystal Palace jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski. Zresztą najlepszym tego dowodem są ostatnie mecze i aż sześć porażek z rzędu. Orły maja problem nie tylko z defensywą, ale także ofensywą.

Od początku kryzysu formy jedynym meczem w którym strzelili gole było starcie z Chelsea, oczywiście zakończone porażką 2-3. Pozostałe spotkania to porażki do zera z takimi drużynami jak Liverpool, Burnley, Leicester, Aston Villa i Manchester United.

Przed rywalizacją z Wolves bardzo złą wiadomością dla kibiców Crystal Palace jest fakt, że do nieobecnych Tomkinsa, Cahilla i Benteke dołączył Patrick van Aanholt który kontuzji nabawił się w ostatnim przegranym meczu z Manchesterem United 0-2. Przez takie osłabienia Orły mają jeszcze większy problem z defensywą co w poniedziałek powinny wykorzystać Wilki i zdobyć trzy niezbędne punkty.

Typ: 1