We wtorek 7 maja bukmacher Forbet przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której to dokonuje zwiększania wygranej o 12%.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Ta promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie we wtorek 7 maja w godzinach 15:00 – 21:00. Swojego udziału w akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ale warunkiem podstawowym jest zawarcie kuponu we wspominanych godzinach.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

Dodatkowo bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30.Dodatkowo dopuszczalne są jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej bukmachera Forbet, z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

bonus bez wpłaty w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE.

Natomiast wykluczone są kupony,:

  • zagrane za środki bonusowe
  • zagrane systemem

Jeżeli dany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo zostanie on rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.