We wtorek 7 maja bukmacher Forbet przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której to dokonuje zwiększania wygranej o 12%.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Ta promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie we wtorek 7 maja w godzinach 15:00 – 21:00. Swojego udziału w akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ale warunkiem podstawowym jest zawarcie kuponu we wspominanych godzinach.

bonus bez depozytu sts

Dodatkowo bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30.Dodatkowo dopuszczalne są jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej bukmachera Forbet, z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

bonus bez wpłaty w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE.

Natomiast wykluczone są kupony,:

  • zagrane za środki bonusowe
  • zagrane systemem

Jeżeli dany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo zostanie on rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.