Interesujesz się e-sportem? Jak tak to nie możesz przejść obojętnie obok promocji bukmachera LvBet, który w związku z wydarzeniem ESL One Cologne w CS:GO oferuje swoim typerom zakłady bez podatku.

Większe wygrane o 14% na E-sport

Większe wygrane o 14% na E-sport

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zreifikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Promocja aktywna jest dla typerów do 7 lipca, a chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl

W tej promocji biorą udział jedynie te kupony, które zostały zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet, a poza tym na kuponach znajdują się jedynie zdarzenia z oferty bukmachera na ESL One Cologne w CS:GO.

bonus bez wpłaty w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE.

Gracz, który nie posiada aplikacji mobilnej może ją pobrać ze strony bukmachera LvBet. Następnie trzeba ją zainstalować. Ten proces zajmie dosłownie chwilę.

Dostępne w tej promocji są zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Stawka zarówno maksymalna jak i minimalna nie jest określona przez bukmachera. Jednak gracz, który dokona zawarcia kuponu za środki bonusowe jest wykluczony z tej akcji.

Bonus na start bez wpłaty:

Osoba, które nie posiada jeszcze kont au bukmachera LvBet i je założy może liczyć na darmowy bonus od bukmachera w wysokości 20 PLN.

Bonus trafi na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu, a będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.