Betclic to jedna z najprężniej rozwijających się firm bukmacherskich na polskim rynku zakładów wzajemnych online. Powstała ona w 2005 roku we Francji. Jej pierwszym prezesem był Nicolas Beraud, który utworzył ją wraz ze swoim współpracownikiem. Początkowo jego wkład w nowo powstałe przedsiębiorstwo wynosił około 3 miliony euro. Od czasu powstania firma jednak bardzo szybko zaczęła intensywnie się rozwijać. Tak mocno, że szybko zainteresowali się nią potencjalni inwestorzy. Jeden z nich, firma Mangas Gaming, zaoferowała prezesowi spółki kwotę 50 milionów euro w zamian za przejęcie 75% jego udziałów. Francuz długo się nie zastanawiał – sprzedał należące do niego udziały, a od tej pory należąca do niego spółka zaczęła rozwijać się jeszcze dynamiczniej niż do tej pory. Owocem tego rozwoju jest również wejście Betclica na polski rynek zakładów wzajemnych online.

betclic opinie bonus kod promocyjny
Zakłady online Betclic – Opinie, bonusy, kod promocyjny

Betclic – aplikacja mobilna na Androida i iOS

Betclic to firma, dla której nowe technologie są niezwykle istotne. Właśnie dlatego spółka zdecydowała się stworzyć responsywną wersję swojej strony internetowej – jest to witryna dostosowana do otwierania we wszystkich możliwych urządzeniach – telefonach, tabletach, komputerach i telewizorach. Dzięki temu bez względu na to, gdzie się znajdujemy, możemy korzystać z usług tego bukmachera online. Betclic pomyślał również o użytkownikach smartfonów – specjalnie z myślą o nich powstała aplikacja mobilna Betclic.

Dzięki tej aplikacji można obstawiać zakłady bukmacherskie w dowolnie wybranym miejscu na świecie. Ważna informacja jest taka, że aplikacja Betclic jest dedykowana urządzeniom opartym na systemie Android oraz iOS. Osoby, które posiadają smartfony wyposażone w system Windows, mogą bez żadnych komplikacji korzystać ze strony WWW Betclica – jest ona równie funkcjonalna i przejrzysta.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

bonus bez wpłaty w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE.

Betclic opinie graczy zakładów online

Betclic opinie wśród graczy posiada bardzo zróżnicowane. Wiele zależy od tego, kto się na ten temat wypowiada. Osoby, które dopiero co utworzyły konto w Betclic, skarżą się na to, że bukmacher posiada bardzo małą liczbę promocji skierowanych do nowo zarejestrowanych użytkowników. Należy jednak wspomnieć o tym, że na korzyść tego bukmachera działa fakt, że stosuje on bardzo łagodną politykę w zakresie wymagań obrotowych oraz wymagań kursowych. Betclic opinie wśród stałych graczy posiada znacznie lepsze – jest to uwarunkowane tym, że stali gracze Betclic mogą korzystać z większej liczby promocji i akcji specjalnych. 

„Obstawianie zakładów online w Betclic to przyjemność, ilość dyscyplin do typowania jest ogromna, chyba największa ze wszystkich w Polsce legalnych bukmacherów. Kursy bukmacherskie też są spoko, bonusy i promocje mogłyby być lepsze.” – opinia o Betclic z forum betonline.net.pl

Legalny bukmacher Betclic powinien również pomyśleć o wprowadzeniu u siebie możliwości rejestracji z wykorzystaniem specjalnych kodów rejestracyjnych. Takie kody rejestracyjne wpisuje się w specjalnym okienku podczas procesu rejestracji. Dzięki nim można uzyskać na start szereg dodatkowych promocji i bonusów. Jeśli Betclic wprowadzi u siebie taką funkcjonalność, opinie wśród nowo zarejestrowanych graczy na jego temat będą na pewno znacznie lepsze. Jeśli tylko bukmacher wprowadzi u siebie kody rejestracyjne, poinformujemy o tym Państwa w oddzielnym artykule.

Betclic – oferta dla nowo zarejestrowanych graczy 

Betclic posiada jedną, główną akcję promocyjną skierowaną do nowo zarejestrowanych użytkowników. Szczegóły tej akcji promocyjnej opisujemy poniżej.

Bonus od depozytu do 1000 złotych w Betclic – warunki akcji promocyjnej dla nowo zarejestrowanych użytkowników

Bonus od depozytu do 1000 złotych w Betclic to główna akcja promocyjna dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Jej zasady są niezwykle proste. Wystarczy, że zrealizujemy swoją pierwszą wpłatę na konto bukmacherskie w Betclic, a wpłacone przez nas środki zostaną powiększone o 100%. Zatem jeśli zdecydujemy się wpłacić 900 złotych, legalny bukmacher Betclic przyzna nam dodatkowe 900 złotych do wydania na obstawianie zakładów bukmacherskich całkiem za darmo!